Ana sayfa

SUZHOU NEW IGOR ELECTRIC & TECHNOLOGY CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

SUZHOU NEW IGOR ELECTRIC & TECHNOLOGY CO.,LTD

SUZHOU YENİ IGOR ELEKTRİK VE TEKNOLOJİ CO., LTD., Nehrin güneyindeki köklü bir kültürel ve güzel su kentinde yer almaktadır - SUZHOU, Şangay'a 100 kilometre mesafedeki otoyollar, trenler, uçaklar ve diğer ulaşım araçları son derece elverişlidir, eşsiz bir coğrafyaya sahiptir. avantaj.

Şirketimiz üretim, araştırma ve geliştirme, satış, depolama, lojistik konularında uzmanlaşmış ticaret ve ticaret bir yapı kuruluşudur. Şirketin ana ürünleri motor, su pompası, jeneratör, manuel elektrikli el aletleri, bahçe ve tarım makineleri, koruyucu donanımlar, vs.

Şirketin kuruluşundan bu yana, önce hizmet anlayışı, önce kalite anlayışı doğrultusunda , dış ticarette ihracat sektöründe hızlı bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Üretim, satış, tedarik dahil olmak üzere 40 kişilik şirketin mevcut personeli, son 10 yıldaki çizgidir, eski çalışanların zengin deneyime sahiptir, ancak yönetim ekibinin ortalama yaşı sadece 35 yaşında, son derece zengin bir güç ve Genç grupların yeni bilgilerini hızlıca özümseyebilme. Çalışmaya istekli olan zorluklara dayanabilme kabiliyeti, iç ve dış pazarlar için keskin bir koku alma duyusuna sahiptir.

Kuruluşundan bu yana, Çin ve yurtdışında tanınmış birçok şirket için çalıştık. Üzerinde çalışılmış olan tanınmış markalar; RATO, LIFAN, RYOBI, INGCO, STRAMM, GAMMA, İŞLETME, YAMAKOYO, modern, POWER PRO, HERTZ, SUPERTIGER, MOTOYAMA, YAMASHITA, vb.

2018 yılında, şirket özel bir bilim ve teknoloji şirketi ve Jiangsu'da bir yüksek teknoloji işletmesi olarak derecelendirildi.

Şu anda, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Asya ve diğer bölgelerde ağ satıyor ve Asya ve Güney Amerika'da ofisleri bulunuyor. Son yıllarda şirket gelişme yönünü değiştirdi, teknoloji yatırımını artırdı, ürün teknolojisini ve sürdürülebilir kalkınmayı iyileştirmeye çalıştı ve şirketin Asya pasifik bölge acentası niteliğindeki BAR RAY koruyucu ürünlerini elde etti.

Gittikçe şiddetli rekabet ve ürün geliştirme ile karşı karşıya kalan NEW IGOR, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kendi bilgeliğini ve çabalarını kullanacak!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : İKİ AYI, YENİ IGOR, KARTAL GÜCÜ

No. Çalışanları : 10~50

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

2010 yılında kurulan şirket, önümüzdeki 10 yıl içinde hızlı bir gelişme yaşadı.

Kuruluşundan bu yana, Çin'de ve yurtdışında tanınmış birçok şirket için çalıştık. Üzerinde çalışılmış olan tanınmış ticari markalar; RATO, LIFAN, RYOBI, INGCO, STRAMM, GAMMA, ÇALIŞMA, YAMAKOYO, modern, POWER PRO, HERTZ, SUPERTIGER, MOTOYAMA, YAMASHITA, vb.

2015 yılında Dizel Şubesinin ve 2017 yılında Peyzaj Araçları Şubesinin Kurulması

2018 yılında, şirket özel bir bilim ve teknoloji şirketi ve Jiangsu'da bir yüksek teknoloji işletmesi olarak derecelendirildi.

Firma Servisi

Şu anda Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika, Asya ve diğer bölgelere ağ satıyor ve Asya ve Güney Amerika'da ofisleri bulunuyor. Son yıllarda şirket gelişim yönünü değiştirdi, teknoloji yatırımını artırdı, ürün teknolojisini ve sürdürülebilir kalkınmayı iyileştirmeye çalıştı ve şirketin Asya pasifik bölge acentası niteliğindeki BAR RAY koruyucu ürünlerini elde etti.

Gittikçe şiddetli rekabet ve ürün geliştirme ile karşı karşıya kalan NEW IGOR, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kendi bilgeliğini ve çabalarını kullanacak!

Müşteri siparişlerini ve satış sonrası hizmeti kolaylaştırmak için Güneydoğu Asya'daki birçok ülkede dağıtım depoları kurduk.

1. Kalite güvencesi
Yılların verdiği tecrübe, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak, birçok müşterinin ürünlerimizi kullanması, ürünün çok iyi olduğuna inanıyoruz. Bir toz veya sıvı olsun, kalite her zaman ilk önceliğimizdir.

2. Güvenli ulaşım
Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre alınmaktadır farklı taşıma, ambalajlarımız en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajlarımızı iyileştirmiş, 3-7 iş günü içerisinde ürününüze almanızı garanti ediyoruz.

3. Ürün çeşitliliği
Hem ham tozlar hem de sıvılar burada mevcuttur, evet, arkadaş.
Tozumuzu tercih ederseniz, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz.
Yarı mamul sıvımızı tercih ederseniz, size nasıl filtre uygulanacağını söyleyeceğiz. Ürünlerimizi güvenle kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ediyoruz.
Bitmiş sıvılarımızı tercih ediyorsanız, evet, kullanıma hazır, özellikle kişisel kullanım için çok uygun.

4. Yüksek kaliteli hizmet:
Satış sonrası servis ve danışma ile en iyi hizmeti, satış hattı, e-posta, skype veya MSN aracılığıyla sürekli olarak erişilebilir olan ve çoğu zaman 30 dakika içinde e-postalara yanıt verebildiğimiz sitelerin aksine, işimize mükemmel bir müşteri hizmeti odaklı yaklaşımımız var.

Şirket takım

Şirket, üretim, satış, tedarik dahil olmak üzere iki fabrika bölgesinde 50 kişiden oluşan personeli, son 10 yıldaki hattıdır, eski çalışanların zengin tecrübesine sahiptir, ancak yönetim ekibinin ortalama yaşı sadece 35 yaşında zengin gücü ve genç grupların yeni bilgilerini hızlıca emebilme. Çalışmaya istekli olan zorluklara dayanabilme kabiliyeti, iç ve dış pazarlar için keskin bir koku alma duyusuna sahiptir.

Satış ekibi

Tipik Çinli üreticiniz değiliz. Son derece özverili satış personelimiz, müşterinin beklentilerini karşılamak ve aşmak için bu ekstra kilometreye gitmekten asla vazgeçmedi. Müşterilerimize, işletmelerinin veya endüstrilerinin büyüklüğü ne olursa olsun aynı sadakat ve özveriyle bakıyoruz.

Kalite ekibi:

• Hammaddeden üretim ve teslimata kalite kontrolü.

• Müşteriye akan vasıfsız ürünlerin önüne geçmek için profesyonel kalite kontrol personeli.

• Hammadde, üretim ve teslimat için sıkı denetim.

• Kaliteli laboratuarda tam ekipman serisi.

• ISO 9001: 2008 sistemini kesinlikle takip edin.

• Sürekli iyileştirme, daha yüksek kalite arayışı.

• ISO 9001: 2008 sistemini kesinlikle takip edin.

• Sürekli iyileştirme, daha yüksek kalite arayışı.

Ar-Ge Ekibi: 研发 团队

• 10 Üye bunun için yıllık satışların% 4'ü.

• Takım - Verimli ve yetenekli bir uzman ekibi oluşturun.

• Ürünler: Pratik ve estetik, teknoloji ve sanatla kombinasyon.

• Teknoloji: 5 yıl içerisinde patentli ekran kontrol sistemi geliştir.

• Patent: Uluslararası pazar tasarımı için derinlemesine gelişen, uluslararası buluş tasarımı için kimlik doğrulamasını vurgulayın.