Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd.
e-posta cqkn5@cqkaina.cn Tel: 86-- 19922140282
Ev >
Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. Şirket Profili

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd.

Müşterinin memnun hissetmesi nihai hedefimizdir.

HUAN NENG Güç
  • Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. Şirket Profili
  • Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. Şirket Profili
Ana pazar: Dünya çapında
İş Tipi: Üretici
Markalar: HUAN NENG
Kuruluş Yılı: 2017
P.c.'yi dışa aktar: 80% - 90%
giriiş

Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. şirket Profili 0

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. üretim, satış, işleme ve Ar-Ge'yi entegre eden üretim odaklı, yenilikçi, entegre, hizmet odaklı ve ağ tabanlı bir şirkettir.Biz esas olarak benzinli jeneratörler, benzinli jeneratör setleri, dijital ters sessiz jeneratörler, benzinli motorlu su pompaları, dizel jeneratörler, dizel jeneratör setleri, genel motorlar vb. üretip satıyoruz. Ürünlerimiz geniş bir tüketici pazarına sahiptir ve tüketiciler tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. şirket Profili 1

     Küçük Jeneratör Güç Aralığı: 1kW-15kW dijital open frame inverter jeneratör, 1kW-50kW benzinli jeneratör seti, 2kW-16kW tek silindirli çift silindirli open-frame jeneratör seti ve sessiz dizel hava soğutmalı jeneratör seti.

     Geniş Jeneratör Seti Aralığı: 30kW-2200kW büyük dizel jeneratör seti, 15kW-1000kW ultra sessiz büyük dizel jeneratör seti.

     Motor Aralığı: 2kW-30kW hava soğutmalı benzinli motor, 2kW-22kW hava soğutmalı dizel motor.

Service

Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. şirket Profili 0

Vizyonumuz

Düşük karbon gücü ve akıllı ürünlerin lider markası.

Yeşil yaşama öncülük eden çifte karbon sorumluluğu.Düşük karbon ve çevre koruma konseptini sürdürmek, akıllı üretim, akıllı operasyon ve akıllı hizmetten oluşan eksiksiz bir endüstriyel ekoloji oluşturmak, insanlara ev seyahatleri için düşük karbonlu güç ve akıllı ürünler sağlamak ve sevilen ve güvenilen bir marka haline gelmek küresel tüketiciler tarafından

Görevimiz

Daha iyi bir yaşam sürmek için teknolojiye ve yeniliğe odaklanın.

Teknolojiyle değer yaratın, yeniliklerle geleceğe öncülük edin ve insanların ev ve seyahat deneyimlerini daha rahat, konforlu ve eğlenceli hale getirin.

Orijinal misyonumuzu akılda tutarak, teknoloji ve yenilikle güzel bir yaşam sürmeye, insanların refahını artırmaya ve insanların daha iyi bir yaşam isteklerini sürekli olarak karşılamaya devam edeceğiz.

Degerlerimiz

Güçlü endüstrisi, önce müşterisi ve ortak refahı olan güçlü bir ülke.

Sanayi güçlüyse ülke güçlüdür;sanayi müreffehse, millet müreffehtir;zenginsen kaynağı düşün, ilerlemeyi düşün;topluma geri vermek ve endüstri ile ülkeye hizmet etmek.Ortak refah elde etmek için önce müşteri, mücadeleye dayalı, katkı odaklı, işletmeler, çalışanlar ve ortaklar birlikte refah, kazan-kazan paylaşımı.

Tarih

Çin Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. şirket Profili 0

Chongqing Kena Electromechanical Co., Ltd. kaliteye göre hayatta kalmakta, itibara göre pazarda, bilim ve teknolojide gelişmede ve yönetimde fayda sağlamakta ısrar ediyor.Dürüstlük ve kendini aşma ilkesine bağlıyız ve zamanla ilerlemek, işbirliği yapmak ve kazan-kazan ve modern bir yüksek teknoloji kuruluşu olmak için Çinli ve yabancı işletmelerle ve hayatın her kesiminden el ele vermeye hazırız.Gelişmiş iş felsefesi, bilimsel yönetim, profesyonel yetenekler, mükemmel teknoloji, yüksek kaliteli ürünler ve yüksek kaliteli hizmetlere dayanan şirketimiz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.Işbirliğini tartışmak, ortak gelişme aramak ve birlikte daha parlak bir yarın yaratmak için yurtiçi ve yurtdışındaki iş çevrelerinden arkadaşlarımızı sıcak bir şekilde karşılıyoruz.

Bizim takım

(1) Çok kanallı kariyer geliştirme yolu

Şirket, iş özelliklerine ve gelecekteki gelişim ihtiyaçlarına göre yönetim hattı, teknik hat, satış hattı ve fonksiyonel hatlarda çok kanallı kariyer gelişim yolları oluşturur.Çalışanlar kişisel kariyer planlamaları ile gelişim iradelerini birleştirerek kendilerine uygun gelişim yolunu seçebilirler.İnsanların yeteneklerinin en iyisini elde etmek için kişisel gelişim ile şirket gelişimini birleştirin.

Şirket, iç personelin eğitimine ve seçimine önem vermekte ve gerçekten yetenekli yetenekleri en uygun pozisyonlara yerleştirmek için şirket içi iş rekabeti, yedek yetenek seçimi ve diğer yetenek seçme mekanizmalarını oluşturmuştur.Şu anda, şirketin üst düzey pozisyonlardaki çalışanlarının %80'inden fazlası şirket içi eğitim ve terfilerden geçmiştir.

(2) Çok seviyeli yetenek geliştirme programları

Birinci sınıf eğitim programı.Eğitim dört aşamadan oluşuyor: teorik staj, demontaj stajı, dönüşümlü staj ve iş çıraklığı, öğrencilerin iş hayatına hızlı bir şekilde entegre olmalarına, temel araç ve yöntemlerde ustalaşmalarına, iş için yetkin olma niteliğini ve becerisini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

(3) Çok boyutlu yetenek teşvik politikası

Öz sermaye teşvik politikası.Şirketin borsaya kote olmasından bu yana, çekirdek personel ile orta ve üst düzey yönetim kadroları için, çalışanları şirketle birlikte büyümeye ve gelişimin meyvelerini birlikte paylaşmaya teşvik etmek amacıyla birkaç dönem öz sermaye teşviki uyguladık.

Verimlilik çıktı paylaşım mekanizması.Çekirdek teknik ve idari personel için KPI performans yönetimi, "pozitif teşvik" uygulamanın ana şeklidir.Değer yaratmayı teşvik edin, gelir elde etmek için yeni değer ve çıktıyı teşvik edin, süreçte çalışanların güvenlik gelirini sağlayın, performans değişken alanını genişletin, çalışanları ve şirketin hedeflerini aynı yönde teşvik edin, çalışanları performansı geliştirmeye ve geliri artırmaya teşvik edin.

Yıllık maaş ayarlama mekanizması.Şirket, sektörde rekabetçi maaş seviyeleri belirlemenin yanı sıra, çalışanların gelirinin sürekli büyümesini sağlamak için şirketin işletme verimliliği, sektör maaş seviyeleri ve sosyal fiyat endeksleri vb. temel alınarak yıllık maaş ayarlama politikaları belirleyecektir.

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86-- 19922140282
Jiuzhou Ticaret Şehri C Bölgesi, No. 89, Hualong Caddesi, Jiulongpo Dist, Chongqing, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin